Озеленення ділянки - Оазис - системы автоматического полива

Озеленення ділянки

7-landscaping-tips

Озеленення ділянки

Дачі та заміські будинки вже давно перестали бути місцем, використовуваним суто для вирощування овочів для домашніх консервацій і заготовок. Сучасні дачні ділянки з місця городніх робіт поступово перетворюються в місце заміського відпочинку, де так приємно провести вихідні, відпочивши від суєти і шуму великого міста.

Значну роль в цьому відіграє озеленення дачної ділянки. Насадження чагарників і дерев, розбиття клумб і альпінаріїв, займатися якими пробує практично кожен власник дачі - це лише мала частина робіт, що відносяться до озеленення ділянки, але і їх проведення здатне кардинально змінити зовнішність подвір'я дачного будинку.

Якість наш головний пріоритет

100% гарантія якості

Професіоналізм

Ви захочете порекомендувати нас друзям

Завжди в строк

Всі проекти здаються строго в обумовлені терміни

Оптимальні ціни

Вкладемося в будь-який бюджет

Потрібна допомога в озелененні ділянки?

Основні роботи з озеленення ділянки

Роботи з озеленення ділянки не обмежуються тільки розбиттям клумб або висадкою дерев, чагарників і квітів

Організація газону

Організація газону, що включає підбір трав, висадку, організацію системи поливу газону.

Створення квітників

Квітники можуть мати різну форму, розмір. Для висадки квітів нерідко використовуються оригінальні вазони або кашпо.

Декоративні елементи

Створення зеленних арок, альтанок, огорож.

Розарії, альпінарії

Влаштування розаріїв і альпінаріїв.

Хочете отримати знижку?

Безкоштовний виїзд фахівця протягом 1 години

Зателефонуйте зараз і отримаєте знижку 10%!

+38 (093) 045-29-67

Залиште заявку онлайн

*час приїзду фахівця може незначно змінюватися в залежності від віддаленості і завантаженості доріг.

Як ми працюємо

1. Ви зв'язуєтеся з нами
2. Безкоштовний виїзд фахівця
3. Отримуєте проект системи в подарунок
4. Виконуємо всі роботи якісно і в строк
5. Гарантуємо роботу системи і обслуговуємо
d4819128639dcfa1b98fc4022cf79708

Перший крок зробити дуже просто!

Просто зателефонуйте нам: (099) 623-83-83 або надішліть нам заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку, розміщеної на сторінці контактів.

Наша компанія спеціалізується на проведенні широкого спектру робіт з облагороджування, озеленення та організації систем поливу на садових і дачних ділянках в Києві і за межами столиці. Звернувшись до нас, ви можете не тільки замовити одну з наданих нами послуг, а й вибрати весь комплекс робіт, підсумком яких стане ваша чудово облагороджена ділянка «під ключ».

Вам залишиться лише доглядати за садом, який за догляд подякує запашними чагарниками, розлогими деревами, яскравими квітами і, звичайно ж, багатим урожаєм. Наші фахівці професійно займаються озелененням ділянок. Вони володіють великим досвідом і глибокими знаннями інженерно-технічного боку справи, а також знаннями в області ботаніки та рослинництва.

Неможливо залишити поза увагою і дизайнерські якості наших співробітників, здатних втілити в життя будь-яку креативну ідею в області ландшафтного дизайну.

Як відбувається озеленення садової ділянки

Процес озеленення садової або дачної ділянки – трудомістка робота, яка не обмежується лише посадкою чагарників, дерев, квітів або газонів. Цей процес має на увазі облік багатьох факторів, що впливають не те, як буде надалі виглядати сад. До числа цих факторів відносяться:

Аналіз грунту

Властивості грунтів. Від цього фактора залежить вибір рослин, необхідність внесення добрив, частота поливу рослин.

Вибір рослин

Вибір рослин для озеленення і час їх висадки. Цей фактор має на увазі також вибір рослин, відштовхуючись від площі ділянки і того, що дерева і чагарники з часом розростуться. Має значення принцип «сусідства» рослин. Відомо, що деякі види рослин здатні пригнічувати інші. Вся ця інформація відома професіоналам, що мають глибокі знання в рослинництві, тому починаючи озеленення ділянки в Києві, вибір рослин краще довірити фахівцям OasisHome.

Водовідвід

Розташування системи каналізації та водовідведення. Облагороджування та озеленення території рекомендується починати тоді, коли основна споруда на ділянці ще тільки зводиться. Далеко не всі власники дач і заміських будинків зводять нові будови. Більшість облагороджує і перебудовує споруди, що дісталися в спадок від старшого покоління, або набуває ділянки з вже наявними на них будівлями, тому розташування каналізаційних і водопровідних труб, розташування септиків ландшафтним дизайнерам часто доводиться сприймати як даність.

Зонування території

Територія дачної ділянки, за бажанням господарів, може бути розбита на кілька зон, наприклад, зона відпочинку, дитячий майданчик, зона саду / городу, де будуть висаджені плодово-ягідні культури та овочі. Кожна з зон вимагає окремого підходу до озеленення, а також підбору відповідних рослин.

Нехтування цими факторами може призвести до того, що деякі насадження можуть не прижитися або прижитися частково, а потреба ремонту каналізації спричинить «травму» для чагарників або дерев посаджених там, де вона проходить, якщо їх посадка була не продумана заздалегідь.

Все ще сумніваєтеся?

Отримайте спеціальну пропозицію