Системи туманоутворення - Оазис - системы автоматического полива

Системи туманоутворення

Системи туманоутворення

Системи туманоутворення найчастіше застосовують для охолодження, зволоження повітря, пилоподавлення, усунення неприємних запахів і алергенів, відлякування літаючих комах, а також зняття статичної електрики. OasisHome використовує найбільш інноваційні системи туманоутворення, що дає 100% гарантію Вашої задоволеності результатом.

Якість наш головний пріоритет

100% гарантія якості

Професіоналізм

Ви захочете рекомендувати нас друзям

Завжди в строк

Всі проекти здаються строго в обумовлені терміни

Оптимальні ціни

Вкладемося в будь-який бюджет

Потрібна допомога з системою туманоутворення?

Сфера застосування штучного туману

Прилад, призначений для утворення штучного туману, являє собою насос високого тиску, за допомогою якого рідина розпилюється крізь туманотвірних форсунки

Альтанки та літні тераси

Система туманоутворення забезпечить комфортне перебування Вам і Вашим гостям в спекотні літні дні.
У сфері ресторанного бізнесу це неминуче веде до збільшення відвідуваності і часу, яке клієнт проведе у Вас.

Туманоутворення в садівництві

Штучний туман створить ідеальний мікроклімат для рослин які ростуть у Вашому саду. Він підвищить врожайність плодових дерев. Крім цього він стане приємним доповненням в ландшафтному дизайні ділянки.

Туманоутворення в тваринництві

Захищає тварин від теплового стресу, збільшує продуктивність, зменшує падіж. Застосовується для проведення дезінфекцій території. Окупність в тваринництві становить від 8 до 16 місяців.

Туманоутворення в промисловості

Використовується для зниження температури, підтримки заданого рівня вологості, пилоподавлення, нейтралізації статичної електрики, охолодження зовнішніх блоків систем кондиціонування.

Історія нашої роботи починається з 2006 року і за цей період часу ми встигли зарекомендувати себе як надійного партнера і професіонала своєї справи. Сьогодні ми готові запропонувати своїм замовникам якісну і своєчасно виконану роботу.

Хочете отримати знижку?

Безкоштовний виїзд фахівця протягом 1 години

Зателефонуйте зараз і отримаєте знижку 10%!

+38 (099) 623-83-83

Залиште заявку онлайн

*час приїзду фахівця може незначно змінюватися в залежності від віддаленості і завантаженості доріг.

Як ми працюємо

1. Ви зв'язуєтеся з нами
2. Безкоштовний виїзд фахівця
3. Отримуєте проект системи в подарунок
4. Виконуємо всі роботи якісно і в строк
5. Гарантуємо роботу системи і обслуговуємо
fog3

Перший крок зробити дуже просто!

Просто зателефонуйте нам: (099) 623-83-83 або надішліть нам заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку, розміщеної на сторінці контактів.

Як працює система туманоутворення?

Система туманоутворення – це набір обладнання, що забезпечує розпилення води у вигляді аерозолі з краплею 1-15 мікрон через форсунки високого тиску, розташовані під стелею по периметру об’єкта, уздовж нього або в певній зоні на його території.

Завдяки тому, що розмір сформованих водних крапель дуже малий, утворюється серпанок – водяний туман. Мелкодисперсний водяний пил, складова туману, тут же випаровується, поглинаючи тепло з повітря. При цьому на підлозі не виникає калюж, а на поверхнях предметів, рослин, на шкірі людей і тварин не конденсується волога.

До складу туманоутворючої системи входить модуль водопідготовки, що складається з декількох фільтрів, високонапірного насосного модуля, що формує тиск до 100 bar, і траси з нейлонової трубки з форсунками високого тиску, закріпленими через кожен метр.

Все ще вагаєтесь?

Отримайте спеціальну пропозицію