Ландшафтний дизайн Київ - Ціни на Ландшафтне проектування

Ландшафтне проектування

landscaping-project-management

Ландшафтний дизайн і проектування

Красиво облагороджену ділянку з смарагдовим газоном, квітучими клумбами, зеленими чагарниками і деревами - прикраса будь-якої присадибної ділянки, подвір'я готелю чи ресторану, території, прилеглої до адміністративних громадських будівель. Ландшафтний дизайн </ b> такої ділянки чудовий у будь-який час року, і радує око навіть в зимові сірі холодні дні.

Якість наш головний пріоритет

100% гарантія якості

Професіоналізм

Ви захочете порекомендувати нас друзям

Завжди в строк

Всі проекти здаються строго в обумовлені терміни

Оптимальні ціни

Вкладемося в будь-який бюджет

Потрібна допомога в благоустрої ділянки?

Основні елементи в ландшафтному дизайні

Ландшафтний дизайн в Києві, так само як і в будь-якому іншому місті або регіоні в залежності від складності робіт має на увазі використання таких елементів, як:

Рослини

Різноманітні газонні покриття, багаторічні зелені насадження, висаджені поодинці або комплексно, у вигляді рабаток, клумб, ансамблів або альпінаріїв

Доріжки, декорації

Майданчики і доріжки, садові скульптури і малі архітектурні форми (альтанки, перголи, арки, фігурки персонажів, птахів, звірів, різні підвіски)

Водні елементи

Басейни, фонтани, штучні струмки, водоспади, міні-ставки

Інженерно-технічні складові

Системи освітлення, поливу

Хочете отримати знижку?

Безкоштовний виїзд фахівця протягом 1 години

Зателефонуйте зараз і отримаєте знижку 10%!

+38 (093) 045-29-67

Залиште заявку онлайн

*час приїзду фахівця може незначно змінюватися в залежності від віддаленості і завантаженості доріг.

Ландшафтне проектування має на увазі

Врахування особливостей рельєфу ділянки

Облік кліматичних особливостей місцевості

Знання напрямків і стилів ландшафтного дизайну

Врахування особливостей рослин і їх сполучуваність один з одним

Особливу увагу завжди привертають тематичні садові композиції, територія навколо яких відповідає традиціям і філософії обраного напрямку. Крім цих стилів в дизайні і облагороджуванні територій часто використовуються стиль кантрі, мавританський стиль, але найчастіше перевага віддається змішаного стилю, що поєднує в собі кілька елементів і напрямків. При виборі стилю ландшафтного дизайну ключовим фактором залишається гармонія і відповідність елементів один одному.

lsc98

Наша компанія спеціалізується на створенні систем поливу, озелененні та благоустрої ділянок. Професіоналізм і досвід наших співробітників дозволяє нам реалізовувати найсміливіші і складні проекти ландшафтного дизайну в Києві і області.
Облагороджуванням дачної ділянки або її ландшафтним дизайном займаються фахівці, що володіють глибокими знаннями і досвідом в області рослинництва, а також інженерно-технологічних роботах по облаштуванню поливу і освітлення території.
Ландшафтний дизайн – це цілий комплекс інженерних заходів, що включають в себе проектування, підготовку ділянки до озеленення та облагородження, підбір рослин, створення для них оптимальних умов росту і розвитку.
Незважаючи на гадану простоту, етапи робіт ландшафтного дизайну і облагородження ділянки вимагають глибоких знань принципів монтажу роботи систем автополиву, знань властивостей ґрунтів, а вибір рослин має на увазі незвичайні знання в рослинництві. Наші ціни Вас приємно здивують!

Як ми працюємо

1. Ви зв'язуєтеся з нами
2. Безкоштовний виїзд фахівця
3. Отримуєте проект системи в подарунок
4. Виконуємо всі роботи якісно і в строк
5. Гарантуємо роботу системи і обслуговуємо
lsc2

Перший крок зробити дуже просто!

Просто зателефонуйте нам: (099) 623-83-83 або надішліть нам заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку, розміщеної на сторінці контактів.

Все ще сумніваєтеся?

Отримайте спеціальну пропозицію