Дренажні системи - Оазис - системы автоматического полива

Дренажні системи

Дренажні системи

Дренаж - це система труб і колодязів яка потрібна для зниження рівня ґрунтових вод і видалення їх з ділянки. Дренажні труби зазвичай монтуються нижче рівня грунтових вод. Використовуються труби з кераміки, азбестоцементу, пластмасові, полімерні, поліетиленові - в залежності від умов і призначення системи. Діаметр труб від 60 до 400 мм. Щоб отвори в трубах не забивалися частинками грунту їх обертають захисними фільтруючими матеріалами.

Якість наш головний пріоритет

100% гарантія якості

Професіоналізм

Ви захочете порекомендувати нас друзям

Завжди в строк

Всі проекти здаються строго в обумовлені терміни

Оптимальні ціни

Вкладемося в будь-який бюджет

Потрібна допомога в облаштуванні дренажної системи?

Різновиди дренажних систем

На стадії проектування Вашого заміського будинку не варто забувати про встановлення дренажу, мета якого зібрати і відвести надлишкову воду з ділянки.

На стадії проектування Вашого заміського будинку не варто забувати про видах дренажу, роль якого зібрати і відвести надлишкову воду з ділянки. Кожен домовласник розраховує що його будинок буде сухим і теплим завжди, але осіння волога і весняні паводки готові звести всі зусилля нанівець. Збиток буде завдано як будинку і фундаменту у вигляді гребка вогкості і руйнування, так і рослинам і чагарникам на присадибній ділянці. Тому на стадії проектування варто запланувати організацію дренажної системи вашої ділянки і фундаменту. Це дозволить Вам заощадити час і кошти на повторні ландшафтні роботи.

Поверхневий дренаж ділянки

Дренаж ділянки поверхневий використовується для збору і відводу паводкової і дощової, талої води з поверхні ділянки, доріжок і відкритих майданчиків, веранд, а так само збору води з дахів будівель і відведення через зливову каналізацію за ділянку. Відкритий дренаж виконується з використанням точкових дренажних елементів або у вигляді лінійного водовідведення за межі ділянки.

 • Відведення поверхневих вод атмосферних опадів, талі і дощові води
 • Глибина дренажної системи 700-1000 мм від поверхні землі
 • Працездатність дренажної системи в теплу пору року

Глибинний дренаж ділянки

Дренаж ділянки глибинний – система дрен, труб, каналів і колодязів знаходяться в землі, які потрібні для зниження і відведення і викиду грунтових вод з ділянки і від будинку.
Дренаж необхідний на ділянках розташованих в низинах і перезволожених місцях з глибокими підвальними приміщеннями. Дренаж навколо підвального приміщення називається пристінним. На ділянці потрібно визначати рівень залягання ґрунтових вод, для збереження ваших будівель і насаджень.

 • Зниження загального рівня ґрунтових вод на ділянці
 • Глибина дренажної системи від 1500 мм від поверхні землі
 • Працездатність дренажної системи круглий рік

Пристінний дренаж фундаменту

 • Повністю відкопується фундамент на ширину котловану
 • Глибина дренажної системи залежить від глибини фундаменту
 • Дренажна труба розташовується уздовж плити фундаменту
 • Працездатність дренажної системи круглий рік

Кільцевий дренаж фундаменту

 • Розташування дренажної траншеї як правило 1 м від фундаменту
 • Глибина дренажної системи залежить від глибини фундаменту
 • Працездатність дренажної системи круглий рік

Хочете отримати знижку?

Безкоштовний виїзд фахівця протягом 1 години

Зателефонуйте зараз і отримаєте знижку 10%!

+38 (093) 045-29-67

Залиште заявку онлайн

*час приїзду фахівця може незначно змінюватися в залежності від віддаленості і завантаженості доріг.

Як ми працюємо

1. Ви зв'язуєтеся з нами
2. Безкоштовний виїзд фахівця
3. Отримуєте проект системи в подарунок
4. Виконуємо всі роботи якісно і в строк
5. Гарантуємо роботу системи і обслуговуємо
drenazh2

Перший крок зробити дуже просто!

Просто зателефонуйте нам: (099) 623-83-83 або надішліть нам заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку, розміщеної на сторінці контактів.

Дренажні системи від OasisHome

Дренажні системи – це комплекс розгалужених труб і колодязів, який розташовується уздовж ділянки і захищає прибудинкову територію і фундаменти від агресивного впливу підземних вод. Грамотні системи водовідведення необхідні всюди – від облаштування пішохідних доріжок, скверів і парків до будівництва доріг і фундаментів будівель.

Принцип роботи інженерної системи полягає в зборі води, що стікає по грунту, в колодязь і надалі скиданні в колодязь без дна або використанні для поливу ділянки.

Головна перевага сучасних розробок – висока результативність (водовідведення до 50% ефективніше), особливо на тлі звичайної зливової каналізації, яка лише частково вирішує проблему збору та відведення води, а в період опадів засмучувала потоками по вулицях і калюжами на прибудинковій території.

Все ще вагаєтесь?

Отримайте спеціальну пропозицію