Ландшафтне освітлення - Системи освітлення - OasisHome

Ландшафтне освітлення

Освітлення саду дозволяє насолоджуватися його виглядом і після настання сутінків. Правильно підібране, воно перетворює простір саду. І, що надзвичайно важливо, збільшує безпеку домочадців. Завдяки декоративного підсвічування звичайні дерева можна перетворити в фантастичні фігури, а з дому зробити справжній замок.

Якість наш головний пріоритет

100% гарантія якості

професіоналізм

Ви захочете рекомендувати нас друзям

Завжди в строк

Всі проекти здаються строго в обумовлені терміни

Оптимальні ціни

Вкладемося в будь-який бюджет

Потрібна допомога в освітленні ділянки?

Системи ландшафтного освітлення від OasisHome

Співпрацюючи з нами, Ви не просто купуєте освітлення газонів, Ви також отримуєте найширший спектр послуг - від проектування до професійної установки і технічного обслуговування продукції.

Архітектурне освітлення

Поняття «архітектурне освітлення» перш за все, включає в себе архітектурне освітлення будівель. Під архітектурним освітленням будівель мається на увазі художнє підсвічування фасадів, тому що фасади будівлі є виразниками його архітектурних особливостей.

Архітектурне освітлення може бути виконано світильниками, закріпленими безпосередньо на фасад або світлотехнічним обладнанням, встановленим на опорах освітлення.

Архітектурно художнє освітлення фасаду зазвичай підкреслює горизонтальні лінії фасадів будівель, наприклад, верхній горизонт або лінію, що відокремлює цоколь будівлі від верхніх поверхів. Архітектурні елементи будівлі, такі як колони, портики, барельєфи, лиштви вікон тощо. Виділяються вертикально спрямованими світловими приладами.

Садово-паркове освітлення

Ландшафтне освітлення (Садово-паркові освітлення) – це незамінний атрибут на дачі, котеджі і садах в темний час доби. Своїми розмірами, формою, розташуванням садові світильники визначають загальну стилістику ділянки, доповнити яку можна за допомогою підсвічування окремих елементів ландшафту. Це може бути штучна водойма з іскристим фонтанчиком, скульптурна композиція або доріжка. Якщо в темний час доби використовується декоративне підсвічування рослин, то звичні куточки ландшафту сприймаються зовсім по-іншому.

OasisHome допоможе підкреслити красу Вашої ділянки. Ми реалізуємо як вже існуючі ідеї, так і запропонуємо власний дизайн-проект, враховуючи всі побажання клієнта.

Підсвічування водойми

Сучасний водойму неможливо уявити без правильного плаваючого і підводного підсвічування. У темний час доби надзвичайно ефектно виглядають водойми фонтани і водоспади з плаваючими світильниками. Якщо ви лише одного разу побачите мерехтливу і світящуся в темряві водойму, в подальшому водойму без підводного підсвічування здасться вам прісним. Підсвічування водойми додасть неповторну чарівність вашому саду. Можна висвітлити тільки дзеркало води або розташовані поруч елементи саду. Обриси рослин, що відбиваються від темного фону води, створюють на ньому цікаві відблиски.

Компанія “OasisHome” допоможе створити саме Вашу “перлину” саду.

Історія нашої роботи починається з 2006 року і за цей період часу ми встигли зарекомендувати себе як надійного партнера і професіонала своєї справи. Сьогодні ми готові запропонувати своїм замовникам якісну і своєчасно виконану роботу по ландшафтному освітленню і не тільки.

Хочете отримати знижку?

Безкоштовний виїзд фахівця протягом 1 години

Зателефонуйте зараз і отримаєте знижку 10%!

+38 (093) 045-29-67

Залиште заявку онлайн

*час приїзду фахівця може незначно змінюватися в залежності від віддаленості і завантаженості доріг.

Як ми працюємо

1. Ви зв'язуєтеся з нами
2. Безкоштовний виїзд фахівця
3. Чи отримуєте проект системи в подарунок
4. Виконуємо всі роботи якісно і в строк
5. Гарантуємо роботу системи і обслуговуємо
light2

Перший крок зробити дуже просто!

Просто зателефонуйте нам: (099) 623-83-83 або надішліть нам заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку, розміщеної на сторінці контактів.

Переваги OasisHome

✔ Ми створимо для Вас ексклюзивний сад, який буде відповідати всім вашим вимогам.

✔ Мінімальні терміни. Найближчим часом після отримання заявки фахівці безкоштовно виїдуть до Вас на ділянку, зроблять необхідні заміри і дадуть цінова пропозиція.

✔ Ми пропонуємо оптимальне рішення по організації освітлення, застосовуючи при цьому тільки інноваційні енергозберігаючі системи, що відповідає найвищим вимогам до екології, енергоефективності, безпеки, дизайну.

✔ Всі роботи виконуються фахівцями високого рівня. Весь процес проходить під постійним контролем керівництва. Це означає, що результат буде в точності відповідати плану, схваленого вами.

✔ Гарантія на ландшафтне освітлення. Ми надамо нашим клієнтам гарантію на абсолютно всі види виконаних робіт.

Все ще вагаєтесь?

Отримайте спеціальну пропозицію