Благоустрій території та ділянок заміських будинків OasisHome

Комплексний благоустрій

Комплексний благоустрій території

Наша компанія спеціалізується на проведенні різних видів робіт з організації систем поливу, озеленення та облаштування прибудинкових територій.

Благоустрій ділянки, проведений нашими фахівцями - це комплекс робіт, що включає проектування, зонування, озеленення, мощення доріжок, монтаж поливальних систем і систем освітлення. Ми реалізовуємо проекти будь-якої складності, втілюючи в життя найсміливіші і оригінальні ідеї в області ландшафтного дизайну і озеленення.

Якість наш головний пріоритет

100% гарантія якості

Професіоналізм

Ви захочете порекомендувати нас друзям

Завжди в строк

Всі проекти здаються строго в обумовлені терміни

Оптимальні ціни

Вкладемося в будь-який бюджет

Потрібна допомога в благоустрої ділянки?

Основні роботи з благоустрою

Проектування

Перш ніж розпочати роботи з благоустрою території, необхідний план робіт, що включає в себе виділення функціональних зон на ділянці, від призначення яких будуть залежати роботи по їх облаштуванню. Наприклад, необхідно передбачити наявність дитячого майданчика у дворі, що має на увазі підбір типу рослин для цієї зони, або наявність невеликого городу, де господарі ділянки зможуть вирощувати овочі.

Системи поливу

Без організації системи автополиву ділянки за ним важко буде доглядати і підтримувати його красу, тому організація поливальних систем на ділянці необхідна. В основному вони проходять під землею, щоб не псувати своїм виглядом газони і клумби. На ділянках зі складним рельєфом можлива установка підпор і перегородок, що підтримують грунт, що запобігають його зміщення, а також надають ділянці красивий і доглянутий вигляд.

Озеленення

Цей вид робіт має на увазі облік властивостей ґрунтів ділянки і підбір видів рослин, яким грунту, клімат та інші особливості місцевості підходять найбільше. Озеленення ділянки включає в себе висів газонних трав, розбиття альпінаріїв, рабаток, клумб, а також інші види робіт з благоустрою, пов’язані з висадкою рослин.

Малі архітектурні форми

Зведення малих архітектурних форм також відноситься до благоустрою ділянки. Наявність на території ділянки садової печі-барбекю, альтанки, лавок робить його не тільки більш красивим і благородним, але і функціональним, дозволяючи виділити в ньому зону відпочинку.

Організація доріжок

Мощення доріжок і майданчиків з цегли, каменю, плитки або бетону. Перед тим як почати благоустрій прибудинкової території необхідно розчистити площу, наприклад, прибрати старі дерева, нагромадження будматеріалів, якщо такі є у дворі, чітко розмежувати зони подвір’я, врахувати вже прокладені при будівництві будинку і інших споруд комунікації.

Краса в деталях

Благоустрій території приватного будинку можна доповнити різними дрібними деталями, такими як квіткові вазони для саду, невеликі фігурки персонажів, скромні фонтани або міні-водоспад, садові гойдалки, гамаки. Якщо дозволяє площа дачної ділянки можна в якості благоустрою зробити невелику водойму.

Системи освітлення

Садове освітлення дозволяє насолоджуватися його виглядом і після настання темряви. Правильно підібрана система освітлення перетворює простір саду. І, що надзвичайно важливо, збільшує безпеку домочадців. Завдяки декоративного підсвічування звичайні дерева можна перетворити в фантастичні фігури, а з дому зробити справжній замок.

Хочете отримати знижку?

Безкоштовний виїзд фахівця протягом 1 години

Зателефонуйте зараз і отримаєте знижку 10%!

+38 (093) 045-29-67

Залиште заявку онлайн

*час приїзду фахівця може незначно змінюватися в залежності від віддаленості і завантаженості доріг.

Як ми працюємо

1. Ви зв'язуєтеся з нами
2. Безкоштовний виїзд фахівця
3. Отримуєте проект благоустрою в подарунок
4. Виконуємо всі роботи якісно і в строк
5. Гарантуємо роботу системи і обслуговуємо
blag1

Перший крок зробити дуже просто!

Просто зателефонуйте нам: (099) 623-83-83 або надішліть нам заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку, розміщеної на сторінці контактів.

Красива доглянута територія біля будинку радує око і душу не тільки його власників, але випадкових перехожих. Доглянутий газон, клумби, зелені насадження – все це характеризує господарів будинку, як дбайливих людей, що цінують прекрасне. Доглянуту дачну ділянку – місце, де можна відпочити і тілом, і душею.

Благоустрій території приватного будинку не найлегша робота, не залежно від того, яку площу потрібно покращувати. Самостійно господарі будинку можуть працювати над цим довгими роками, так і не домігшись того результату, щоб присадибна ділянка виглядала як єдина гармонійна картина.

Цьому безліч причин. Головна причина – відсутність часу на те, щоб зайнятися благоустроєм ділянки комплексно. Композиція виходить розрізненою, тому що кожен раз господарі підходять до роботи з різними ідеями. Найбільш наочно все ця тенденція проглядається, коли проводиться благоустрій дачної ділянки, приїжджати на який регулярно у його господарів немає можливості.

Все ще вагаєтесь?

Отримайте спеціальну пропозицію