Дренажні системи
Дренаж - це система труб і колодязів яка потрібна для зниження рівня ґрунтових вод і видалення їх з ділянки. Дренажні труби зазвичай монтуються нижче рівня грунтових вод. Використовуються труби з кераміки, азбестоцементу, пластмасові, полімерні, поліетиленові - в залежності від умов і призначення системи. Діаметр труб від 60 до 400 мм. Щоб отвори в трубах не забивалися частинками грунту їх обертають захисними фільтруючими матеріалами.
Потрібна допомога в облаштуванні дренажної системи?
Різновиди дренажних систем
На стадії проектування Вашого заміського будинку не варто забувати про встановлення дренажу, мета якого зібрати і відвести надлишкову воду з ділянки.
На стадії проектування Вашого заміського будинку не варто забувати про видах дренажу, роль якого зібрати і відвести надлишкову воду з ділянки. Кожен домовласник розраховує що його будинок буде сухим і теплим завжди, але осіння волога і весняні паводки готові звести всі зусилля нанівець. Збиток буде завдано як будинку і фундаменту у вигляді гребка вогкості і руйнування, так і рослинам і чагарникам на присадибній ділянці. Тому на стадії проектування варто запланувати організацію дренажної системи вашої ділянки і фундаменту. Це дозволить Вам заощадити час і кошти на повторні ландшафтні роботи.
Поверхневий дренаж ділянки
Дренаж ділянки поверхневий використовується для збору і відводу паводкової і дощової, талої води з поверхні ділянки, доріжок і відкритих майданчиків, веранд, а так само збору води з дахів будівель і відведення через зливову каналізацію за ділянку. Відкритий дренаж виконується з використанням точкових дренажних елементів або у вигляді лінійного водовідведення за межі ділянки.
- Відведення поверхневих вод атмосферних опадів, талі і дощові води
- Глибина дренажної системи 700-1000 мм від поверхні землі
- Працездатність дренажної системи в теплу пору року
Глибинний дренаж ділянки
Дренаж ділянки глибинний – система дрен, труб, каналів і колодязів знаходяться в землі, які потрібні для зниження і відведення і викиду грунтових вод з ділянки і від будинку.
Дренаж необхідний на ділянках розташованих в низинах і перезволожених місцях з глибокими підвальними приміщеннями. Дренаж навколо підвального приміщення називається пристінним. На ділянці потрібно визначати рівень залягання ґрунтових вод, для збереження ваших будівель і насаджень.
- Зниження загального рівня ґрунтових вод на ділянці
- Глибина дренажної системи від 1500 мм від поверхні землі
- Працездатність дренажної системи круглий рік
Пристінний дренаж фундаменту
- Повністю відкопується фундамент на ширину котловану
- Глибина дренажної системи залежить від глибини фундаменту
- Дренажна труба розташовується уздовж плити фундаменту
- Працездатність дренажної системи круглий рік
Кільцевий дренаж фундаменту
- Розташування дренажної траншеї як правило 1 м від фундаменту
- Глибина дренажної системи залежить від глибини фундаменту
- Працездатність дренажної системи круглий рік
Хочете отримати знижку?
Безкоштовний виїзд фахівця протягом 1 години
*час приїзду фахівця може незначно змінюватися в залежності від віддаленості і завантаженості доріг.
Як ми працюємо
Перший крок зробити дуже просто!
Просто зателефонуйте нам: (099) 623-83-83 або надішліть нам заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку, розміщеної на сторінці контактів.
Дренажні системи від OasisHome
Дренажні системи – це комплекс розгалужених труб і колодязів, який розташовується уздовж ділянки і захищає прибудинкову територію і фундаменти від агресивного впливу підземних вод. Грамотні системи водовідведення необхідні всюди – від облаштування пішохідних доріжок, скверів і парків до будівництва доріг і фундаментів будівель.
Принцип роботи інженерної системи полягає в зборі води, що стікає по грунту, в колодязь і надалі скиданні в колодязь без дна або використанні для поливу ділянки.
Головна перевага сучасних розробок – висока результативність (водовідведення до 50% ефективніше), особливо на тлі звичайної зливової каналізації, яка лише частково вирішує проблему збору та відведення води, а в період опадів засмучувала потоками по вулицях і калюжами на прибудинковій території.
Все ще вагаєтесь?